Zespół - Hocomo | Domy modułowe
GaleriaSpacer 3DDziałki BudowlanePorównywarkaZespółSkonfiguruj Dom
Nasz zespół
team person
Katarzyna Zagozda
Manager biura sprzedaży

Katarzyna na co dzień zajmuję się działem sprzedaży i projektowania. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, chociaż od zawsze jej pasją była architektura i projektowanie wnętrz. Dzięki pracy w Hocomo, jej praca stała się pasją.

Kasia na co dzień ma przyjemność pracować z wieloma osobami, które stoją przed dylematem zakupu swojego wymarzonego domu, bo każdy "dom" to inna historia.

Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, codziennie dzieli się ze swoimi klientami tym, co wie najlepiej i tym co ją inspiruje. Pomaga im zaprojektować i dopasować dom "szyty na miarę ich potrzeb.

Od samych początków firmy, wspólnie z współpracownikami z pełnym zaangażowaniem buduje polską markę domów modułowych Hocomo.

team person
Piotr Malinowski
Doradca ds. sprzedaży

Zanim Piotr pojawił się w HOCOMO, przez blisko 10 lat zajmował się sprzedażą rozwiązań telekomunikacyjnych oraz CyberSec. W tym czasie wypracował model indywidualnego podejścia do każdego ze swoich klientów, co zaowocowało świetnie dopasowanymi rozwiązaniami do ich potrzeb, a w wielu wypadkach przyjaźnią i dalszą współpracą na innych płaszczyznach.

Chociaż skończył studia prawnicze, od samego początku kariery wykazywał zainteresowanie sprzedażą.

Uwielbia kontakt z ludźmi i wierzy, że jego entuzjazm jest wyczuwalny podczas spotkań. Prywatnie dla relaksu lubi wsiąść na rower i zaszyć się na najbardziej niedostępnych szlakach.

team person
Mateusz Obrębowski
Doradca ds. sprzedaży

Mateusz ma na co dzień przyjemność pracować z osobami rozważającymi zakup swojego domu. Regularnie spotyka nowych inspirujących inwestorów, którzy skutecznie zarażają go swoim entuzjazmem.

Jego kreatywność w połączeniu z pomysłami klientów potrafią zdziałać cuda. Dla Mateusza największą gratyfikacją w jego pracy są pozytywne uczucia jego klientów podczas przekazywania kluczy wykończonego domu.

Prywatnie jest entuzjastą uwielbiającym adrenalinę. Jego czynną pasją od 15 roku życia jest boks, który nauczył i dalej go uczy pokory oraz samodyscypliny. Od 3 lat jest również zapalonym wędkarzem... który marzy o domku od HOCOMO gdzieś na mazurach z własną linią brzegową! :)

O Hocomo

Domy Hocomo to szybka realizacja, przystępna cena i trwałość na lata. Oferujemy pełną personalizację domku, od szkieletu po wykończenie. Zadzwoń lub napisz do nas, albo już dziś skonfiguruj swój dom online!

Skonfiguruj dom

Szybka realizacja

Swój wymarzony dom możesz mieć już w 4 tygodnie!

Pełna personalizacja

To ty decydujesz jak Twój dom będzie wyglądał i co będzie zawierał!

© 2022 Hocomo

Powered by TeaCode

facebookinstagramyoutube