Domy modułowe Hocomo - Poznaj nasz zespół doradców. | Domy modułowe
Oferta
Galeria
Współpraca
Ekspozycje
Poradnik
Ukrainian flagSkonfiguruj dom
Nasz zespół
Katarzyna Zagozda
Manager biura sprzedaży

Katarzyna na co dzień zajmuję się działem sprzedaży i projektowania. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, chociaż od zawsze jej pasją była architektura i projektowanie wnętrz. Dzięki pracy w Hocomo, jej praca stała się pasją.

Kasia na co dzień ma przyjemność pracować z wieloma osobami, które stoją przed dylematem zakupu swojego wymarzonego domu, bo każdy "dom" to inna historia.

Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, codziennie dzieli się ze swoimi klientami tym, co wie najlepiej i tym co ją inspiruje. Pomaga im zaprojektować i dopasować dom "szyty na miarę ich potrzeb.

Od samych początków firmy, wspólnie z współpracownikami z pełnym zaangażowaniem buduje polską markę domów modułowych Hocomo.

Piotr Myśliński
Doradca ds. sprzedaży

Piotr to przedstawiciel handlowy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. W przeszłości pracując w branży ICT negocjował kontrakty z wieloma dużymi firmami. Przez te lata nauczył się, że kluczowe jest dostarczenie Klientowi dokładnie takiego rozwiązania jakiego oczekuje bez względu na wszystko, dlatego też sam nazywa się doradcą, a nie sprzedawcą. Budownictwo modułowe zafascynowało Piotra zaskakującymi możliwościami personalizacji oraz niespodziewanie krótkim czasem realizacji inwestycji. Zdecydowanie jest to technologia przyszłości, a biorąc pod uwagę nieuchronny upływ czasu, można przypuścić, że przyszłość w końcu stanie się teraźniejszością. Dlatego wierzy, że wybierając budownictwo modułowe wyprzedzamy bieg wydarzeń i budujemy swoją przewagę nad innymi. W pracy jest zdeterminowany by wynegocjować dla swoich Klientów to, czego potrzebują.
Pasją Piotra jest bieganie długodystansowe oraz polskie góry, a najlepiej jedno i drugie jednocześnie.

O Hocomo

Domy Hocomo to szybka realizacja, przystępna cena i trwałość na lata. Oferujemy pełną personalizację domku, od szkieletu po wykończenie. Zadzwoń lub napisz do nas, albo już dziś skonfiguruj swój dom online!

Skonfiguruj dom

Szybka realizacja

Swój wymarzony dom możesz mieć już w 4 tygodnie!

Pełna personalizacja

To ty decydujesz jak Twój dom będzie wyglądał i co będzie zawierał!

© 2023 Hocomo

Wspierany przez TeaCode

facebookinstagramyoutube